Sympatia- portal dla dojrzałych inaczej

Sympatia to jeden z najpopularniejszych portali randkowych w Polsce. Single po zarejestrowaniu się na portalu mają dostęp do ogromnej bazy danych z singlami z całej Polski.

Sprawy techniczne oraz organizacyjne

Profile osób poszukujących swojej drugiej połówki zawierają dane tj. zdjęcie (jedno lub więcej), wiek, rejon, stan cywilny, liczba dzieci, zainteresowania. Każdy może dodać kilka słów od siebie np. zamieszczając swoje motto życiowe, pisząc coś o sobie oraz określając model partnera, jakiego szuka. Cele, jakie towarzyszą użytkownikom są różne. Jedni chcą popisać, inni chcą się spotkać i liczą na znalezienie miłości swojego życia. Są osoby, których interesuje seks bez zobowiązań. Osoby, które nie wykupią abonamentu (który jest niezwykle niski), mają możliwość puszczania oczek oraz wysyłania jednej wiadomości dziennie. Jeśli komuś zależy, aby kontaktowały się z nim osoby, które nie wykupiły abonamentu, może wykupić dodatkową funkcję, dzięki której będą się mogły z nim kontaktować również osoby z ograniczonym kontaktem na Sympatii. Opłatę za użytkowanie wykonuje się w bardzo prosty sposób – przelewem lub SMS-em. Dla osób, które zdecydują się na abonament na dłuższy okres, są zniżki. Dla nieśmiałych i niewiedzących, jak zacząć rozmowę, są przygotowane szablonowe pytania. Można je wysłać osobie, którą jest się zainteresowanym. Osoba adorowana odpowiada, zaznaczając jedną z możliwych opcji. Można też wysyłać prezenty w postaci obrazków. Uczestnicy sympatii mają też możliwość gry z Bingo. Gra polega na przeglądaniu zdjęć potencjalnych partnerów. Jeśli ktoś wpadnie nam w oko, zaznaczamy, że nam się podoba. Jest to forma zaczepki. Trudno mi powiedzieć, czy jest to skuteczne. Tyle na temat spraw technicznych i organizacyjnych.

Więcej do przeczytania o portalu tutaj: https://loca-love.pl/portal-randkowy/sympatia-pl-opinie-uzytkownikow/#Aplikacja_Sympatia_wersja_darmowa_vs_premium

Osobiste wrażenia

Funkcje fajne, baza obszerna, ale… Portal przypomina bardziej portal dla przedszkolaków, a nie dla dorosłych ludzi. Mam wrażenie, że ludzie, którzy tam przebywają, tak naprawdę nigdy nie dorośli. Znam osoby, które odnalazły swoją drugą połówkę na tym portalu. Osobiście nie miałam tyle szczęścia. Mam wrażenie, że piętnaście minut to maksymalny czas, przez który „chłopcy” aktywni na Sympatii są w stanie się skupić. Potem padają propozycje spotkania się. Piętnaście minut to jest długo. Propozycje takie padają najczęściej po pierwszym zdaniu. Jeśli nie zdoła się w porę odpowiedzieć, ponieważ nie siedzi się cały czas przy komputerze, można znaleźć w swojej skrzynce wyzwiska oraz wulgaryzmy. Nie można jednak takiemu delikwentowi odpowiedzieć, gdyż po tym, jak nas wyzwał, wrzucił nas na czarną listę.

Portal miał potencjał, ale obawiam się, że niskie opłaty i możliwość przebywania na nim bez uiszczania jakichkolwiek opłat, spowodował, że osoby przebywają na Sympatii dla rozrywki. Większość z nich nikogo nie szuka. Tworzy sztuczny tłum. Ewentualnie próbuje się dowartościować, podrywając równych sobie. To katalog zakupowy, w którym przegląda się towar, nie chcąc dokonywać zakupów. Towar jest najczęściej wybrakowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.