Serwis komputerowy

Serwis komputerowy w Poznaniu – AKTE

W naszym serwisie komputerowym czeka na Państwa kompleksowa obsługa. Świadczymy usługi związane z naprawą i konserwacją sprzętu komputerowego, instalujemy systemy operacyjne i oprogramowanie dostosowując je do życzeń klientów. Dzięki naszej pomocy możecie Państwo skupić się na własnych zadaniach lub rozrywce czy odpoczynku zamiast zastanawiać się nad skomplikowanymi kwestiami technicznymi. W przypadku konieczności wymiany podzespołów komputerowych, które jej wymagają, służymy wsparciem w czasie doboru nowych i oferujemy ich montaż. Jeśli potrzebna jest pilna pomoc związana z oprogramowaniem, nasz doradca wsparcia technicznego chętnie pomoże rozwiązać napotkany problem z oprogramowaniem zdalnie, tak, aby szybko można było wrócić do używania swojego komputera.

Nowy sprzęt komputerowy

Kupujecie Państwo nowy sprzęt do domu lub swojej firmy? Nasz serwis pomoże Wam na każdym etapie, czyli w czasie instalacji, konfiguracji i dołączeniu nowego komputera na przykład do istniejącej sieci domowej lub firmowej, pomożemy w konfiguracji nowych urządzeń do współpracy z tymi, które są już używane, tak, by zakup okazał się usprawnieniem i powodem do zadowolenia, a nie utrapieniem i problemem.

Konserwacja sprzętu komputerowego

Komputery to nie tylko dobór części, montaż i instalacja. To wspomniana również konserwacja. Aby sprzęt działał poprawnie i posłużył przez długi czas, a na pewno dłuższy niż okres gwarancji producenta, potrzebna jest jego regularna i staranna konserwacja. W skład usług konserwacyjnych wchodzą czynności takie jak czyszczenie podzespołów komputera od kurzu i zabrudzeń kumulowanych w konsekwencji pracy wentylatorów – chłodzenia, wymiana pasty termoprzewodzącej pod procesorem komputera, który to zabieg poprawia efektywność układu chłodzenia, czasowe testy dysków twardych, na których przecież przechowywane są nierzadko bardzo wrażliwe dane, tak, aby wyeliminować lub zminimalizować ryzyko zbliżającej się, na przykład, awarii dysku, a tym samym utraty danych.

Instalacja oprogramowania

Oprócz montażu i konserwacji świadczymy również wspomniane wyżej usługi instalacji systemów operacyjnych i oprogramowania. Uwzględniamy życzenia klientów takie jak podział dysków na partycje, instalacja i konfiguracja do pracy wskazanego przez klienta oprogramowania, dostosowanie systemu operacyjnego na życzenie do działania w konkretnej sieci lub środowisku. Konfigurujemy także urządzenia peryferyjne, jak na przykład drukarki.

Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.