Partner Flare oferuje obsługę informatyczną firm

Plusy przy umowy na informatyczną obsługę jednostkach administracyjnych.
Osbługa informatyczna firm czym jest outsourcing usług informatycznych?

Technologia jest podstawą życia współczesnych konsumentów i integralną częścią globalnych instytucji. Flare Partner zapewnia kompleksowy zakres usług informatycznych, aby spełnić potrzeby Twojej organizacji. Oprócz zewnętrznych rozwiązań IT, Flare może również świadczyć usługi dla Twojej wewnętrznej infrastruktury. Doświadczony zespół specjalistów IT może doradzać we wszystkich aspektach infrastruktury technologicznej.

AIR

Kompleksowa obsługa IT dla firm może pomóc w zarządzaniu i zabezpieczeniu środowiska informatycznego organizacji. Usługi te obejmują wszystkie aspekty IT, w tym bezpieczeństwo sieci i tworzenie kopii zapasowych. Niezależnie od tego, czy trzeba zabezpieczyć infrastrukturę wewnętrzną, zarządzać ryzykiem bezpieczeństwa, czy wdrożyć plan odzyskiwania danych po awarii, ci eksperci mogą pomóc. Ponadto mogą oni pomóc w określeniu i realizacji celów biznesowych poprzez Cenniki IT.

Koordynator technologii informacyjnej jest odpowiedzialny za zapewnienie ogólnego kierunku i nadzorowanie zespołu pracowników technicznych i zawodowych. Rozwija obsługę informatyczną firm oraz planuje sieci komputerowe i systemy telekomunikacyjne. Zapewnia również pomoc użytkownikom komputerów w mieście i analizuje usprawnienia w zakresie świadczenia usług. Osoba ta jest również odpowiedzialna za identyfikację sprzętu i kwestii operacyjnych oraz ocenę technik nowych aplikacji komputerowych.

Obsługa informatyczna firm może obejmować aplikacje programowe, wyszukiwarki i repozytoria wiedzy. Mogą również obejmować usługi komunikacyjne i środowiska wirtualne. Usługi te pomagają Twojej firmie działać sprawnie poprzez automatyzację i usprawnienie procesu biznesowego. Niektóre z tych usług mogą również obejmować platformy automatyzacji marketingu, które pozwalają na zakup i optymalizację reklamy cyfrowej. Mogą również oferować wirtualne środowiska pulpitu i inne usługi produktywności.

Dział ITS współpracuje z kluczowymi interesariuszami kampusu, w tym z IT Governance Council, w celu stworzenia planów i usług technologicznych oraz zarządzania nimi. Usługi te mogą obejmować zarówno technologie powszechnego użytku, jak i specjalistyczne aplikacje. Dodatkowo ITS nadzoruje Florida Virtual Campus i Northwest Regional Data Center. Utworzył również Komitet Architektury Technologicznej na początku 2019 roku, aby wspierać współpracę między innymi jednostkami IT w ramach uniwersytetu.

Flare Partner

Flare Capital Partners jest największą niezależną firmą venture capital na wczesnym etapie rozwoju, koncentrującą się na technologii opieki zdrowotnej. Najnowszy fundusz Flare, Flare Capital Partners III, zamknął się w lipcu z 350 milionami dolarów zaangażowanego kapitału, co czyni go największą firmą venture capital w dziedzinie technologii opieki zdrowotnej na świecie. Ta najnowsza runda finansowania opiera się na poprzednich dwóch udanych funduszach Flare, które zostały zebrane w kwietniu i lipcu 2018 roku. Trzecia runda finansowania jeszcze bardziej ugruntowuje Flare jako największą niezależną firmę venture capital we wczesnym stadium rozwoju, poświęconą wyłącznie technologii opieki zdrowotnej.

Flare jest innowatorem w dziedzinie monitorowania śladów cyfrowych, a niedawna runda finansowania Series A pokazała, że jej technologia może pomóc firmom w ochronie ich reputacji i danych. Oprogramowanie Flare stale monitoruje zagrożenia spowodowane przez błędy ludzkie, jak również złośliwych aktorów. Dzięki temu organizacje mogą lepiej zrozumieć swój cyfrowy ślad i nadać priorytet zagrożeniom zewnętrznym. Platforma SaaS firmy zapewnia widoczność i przejrzystość w obrębie miliardów punktów danych. Nadaje również priorytety zagrożeniom cybernetycznym, dzięki czemu można się nimi szybciej zająć.

Nowy model skalowania Flare został zaprojektowany w celu rozwiązania problemów związanych z wdrażaniem platform smart contract. Zamiast wiązać wartość tokena z bezpieczeństwem, model Flare opiera się na tokenie bazowym, zwanym Spark. Ponieważ token ten nie jest powiązany z bezpieczeństwem sieci, Spark idealnie nadaje się do bezzakłóceniowego wykorzystania tokenów nie posiadających kompletności Turinga.

Uniwersytet w Nowym Orleanie

University of New Orleans znajduje się w metropolii Nowy Orlean, w pobliżu jeziora Pontchartrain. Główny kampus znajduje się na dawnym terenie NAS New Orleans. Park Badań i Technologii, znany jako „The Beach”, przylega do kampusu. Kampus jest również domem dla Kiefer UNO Lakefront Arena i Maestri Field at Privateer Park, kompleksu sportowego.

Na uniwersytecie znajduje się kilka zespołów wsparcia technologii informacyjnej. Dział technologii informacyjnej obejmuje pracowników, którzy są ekspertami w zakresie najnowszych technologii. Biuro zapewnia również obsługę i wsparcie dla wydziału i pracowników uniwersytetu. Pracownicy tego działu to Juan A. Henriquez, kierownik ds. komunikacji sieciowej, oraz Lauri Henry, asystent dyrektora ds. systemów aplikacji i kierownik projektu PeopleSoft. Inni członkowie personelu to Michael Lott, asystent administratora bazy danych/PSoft oraz Ken Merrick, programista aplikacji.

UNO jest poświęcony różnorodności, służąc zróżnicowanym potrzebom swoich studentów i wydziału. Był to jeden z pierwszych publicznych uniwersytetów na południu, który otworzył swoje drzwi dla studentów afroamerykańskich i latynoskich. Ukończyło ponad 80 000 studentów i kształci ludzi z ponad 130 krajów. Znajduje się na południowym brzegu jeziora Pontchartrain i zajmuje 195-akrowy kampus w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic mieszkalnych miasta. Jest jednym z zaledwie 100 publicznych uniwersytetów akredytowanych przez Fundację Carnegie, a Brookings Institution niedawno sklasyfikował UNO na trzecim miejscu w kraju pod względem zapewnienia równych szans dla swojej populacji studentów.

UNO ma imponującą listę programów akademickich, które przygotowują studentów do prosperowania w globalnej gospodarce. College of Business Administration, na przykład, szczyci się programem księgowości AACSB International, który jest wśród trzech najlepszych procent programów na świecie. Jego College of Liberal Arts, Wydział Edukacji i Rozwoju Człowieka wyprodukował więcej absolwentów w edukacji w regionie metro New Orleans niż jakakolwiek inna instytucja. Oferuje również jedyne programy inżynierii elektrycznej i mechanicznej w regionie.

Usługi informatyczne UNO dla firm koncentrują się wokół usług sieciowych i informacyjnych w całym kampusie. Obejmują one logiczne i fizyczne wsparcie infrastruktury sieci danych w całym kampusie, w tym Gigabit Ethernet i systemy dostępu do modemu. Ponadto dział IT obsługuje wszystkie aspekty infrastruktury sieci głosowej i sieci danych kampusu, w tym wszystkie metalowe i optyczne systemy okablowania komunikacyjnego. Zapewnia również usługi zarządzania tożsamością, co obejmuje instalację Active Direcsztachety, LDAP i RADIUS. Obsługuje również dostarczanie kont użytkowników i ustawień poczty elektronicznej oraz obsługuje systemy bezpieczeństwa dostępu fizycznego.

CABEM

Od 2002 roku CABEM Technologies dostarcza niestandardowe rozwiązania programowe i usługi technologiczne dla wielu wymagających klientów. Doświadczenie firmy obejmuje rozwój oprogramowania na zamówienie oraz cyberbezpieczeństwo. Usługi te pomagają klientom spełnić szereg wymagań w różnych branżach. Oprócz pomocy firmom i organizacjom w realizacji ich celów biznesowych, CABEM współpracuje również z agencjami rządowymi i instytucjami akademickimi w celu opracowania praktycznych rozwiązań technologicznych.

Ostatnio CABEM Technologies otrzymał kontrakt GSA Schedule 70, dzięki czemu stał się kwalifikowanym, certyfikowanym przez rząd dostawcą usług IT. Umowa została zawarta na okres podstawowy pięciu lat i pozwoli CABEM na świadczenie profesjonalnych usług IT bezpośrednio dla podmiotów rządowych. Dzięki temu kontraktowi CABEM będzie mógł wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na zamówienie oraz rozwiązań technologicznych do obsługi szerokiego grona klientów rządowych.

CABEM jest znany z możliwości opracowania skryptów przetwarzania danych, które automatyzują przetwarzanie i konsolidację danych surowych w oparciu o kryteria klienta. Skrypt ten następnie generuje graficzny przegląd danych. Skrypt został zaprojektowany tak, aby działał przez sześć miesięcy, a dane surowe napływają co 15 minut. W trakcie pracy skrypt konsoliduje dane, organizuje je do pobrania online i zapewnia klientowi jednolity, dokładny widok jego danych.

CABEM wygrał niedawno kontrakt na stworzenie strony internetowej dla VNA Care Network & Hospice, drugiej co do wielkości organizacji domowej opieki zdrowotnej w USA. Projekt będzie obejmował zaprojektowanie i wdrożenie strony opartej na bazie danych z pełną funkcjonalnością administratora. Firma zbuduje również niestandardowy moduł dodawania ofert pracy oraz opracuje wiele szablonów dla strony organizacji.

CABEM jest również kluczowym uczestnikiem procesu tworzenia desktopowej wersji narzędzia do inwentaryzacji terenów poprzemysłowych, sponsorowanego przez Agencję Ochrony Środowiska i prowadzonego przez Uniwersytet Stanowy w Kansas. To narzędzie internetowe pomaga organizacjom w zarządzaniu ich programami dotyczącymi terenów poprzemysłowych. Firma opracowała wersję internetową narzędzia, a następnie wdrożyła wersję desktopową. System jest bezpłatny dla użytkowników i może być używany przez każdą organizację, która chce zarządzać swoimi programami brownfields.

CABEM stale aktualizuje swoje oprogramowanie TRM, aby zapewnić nowe funkcje i elementy wizualne. Oprogramowanie to umożliwia organizacjom sieciowy i zdalny dostęp do starszych urządzeń do akwizycji danych, rejestrowanie danych i tworzenie raportów możliwych do opublikowania. Dzięki tej nowej technologii CABEM umożliwia swoim klientom korzystanie z bardziej wydajnych i produktywnych sieci.

Dane adresowe:

AKTE Obsługa informatyczna firm – Outsourcing IT – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 380 784
Telefon: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.