Komandor – to gwarancja zadowolenia klientów wybierających meble na wymiar

Garderoba to miejsce, w którym umieszczamy wszelkie swoje ubrania. Wcale nie musi być nią duży pokój, by utrzymać tam odpowiedni ład. Swoją rolę będzie spełniać ona także jako zabudowa wnęki w ścianie w sypialni. Gdy chcemy odseparować garderobę od sypialni, możemy zamontować drzwi przesuwne.

Urządzenie garderoby uzależnione jest przede wszystkim od tego, co zamierzamy tam trzymać. Wybór o tym, czy potrzebujemy dużo drążków na wieszaki, regałów bądź szuflad, zależna jest od tego, jakiego rodzaju ubrania mamy. Dobrze jest także pomyśleć czy potrzebujemy więcej przestrzeni na jakieś urządzenia, jak np. żelazko lub deska do prasowania.

W sytuacji, gdy garderoba będzie zajmować mało miejsca, bardzo dobrym wyborem jest kupno szafy na wymiar. Dzięki temu zmaksymalizujemy dostępną przestrzeń na ubrania, a także różne dodatki. Doskonałym wyborem są meble na wymiar produkowanych przez firmę Komandor, która znana jest z pakownych szaf ubraniowych. Ładowna szafa narożna także jest świetną decyzją oraz zwiększy miejsce na swoją odzież.

Kolejną metodą, która umożliwi powiększenie przestrzeni użytkowej w naszej garderobie jest wstawienie drzwi przesuwnych. Jest to dobry pomysł nawet jeśli będzie to oddzielne pomieszczenie. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest niezbędna do otworzenia klasycznych drzwi. Możemy wybrać gotowe rozwiązania lub na drzwi przesuwne na wymiar oferowane np. przez firmę Komandor.

Właściwie wybrane meble to nie wszystko. Należy zadbać również o oświetlenie. Musi ono dochodzić do wszelkich półek, a także zakątków pokoju. W związku z tym, jeśli nasza garderoba to spore pomieszczenie, powinniśmy zatroszczyć się, poza oświetleniem ogólnym, o oświetlenie punktowe. Najekonomiczniejszym wyborem są LED-y, szczególnie, że maja one różne formy oraz bez problemu można je zamontować tam, gdzie się tylko chce.

W garderobie nie powinno brakować także właściwego lustra. Bardzo duże lustro pełni dwa ważne zadania. Jest ono potrzebne w trakcie wybierania stroju oraz powiększa optycznie pomieszczenie. W przypadku niewielkiego pomieszczenia dobrze jest zastąpić lustro stojące wiszącym. W takiej sytuacji dobrze jest wybrać zakup szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowano lustro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.